O firmie

Firma Parts Ekspert zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną części zamiennych do samochodów koreańskich i japońskich. Zaopatrujemy wszelkiego rodzaju serwisy, sklepy motoryzacyjne, warsztaty samochodowe, stacje kontroli pojazdów oraz klientów indywidualnych Znajdujemy się w Domaszowicach 67B obok myjni samochodowej przy drodze wylotowej z Kielc w stronę Lublina. W naszej ofercie znajdą Państwo ogromny wybór części mechanicznych oryginalnych oraz zamienników, ponadto jako jedyni w województwie Świętokrzyskim posiadamy w stałej sprzedaży bogaty wybór części blacharskich i oświetleniowych do marek Kia oraz Hyundai.

Naszym atutem jest doskonale wyszkolona kadra pracująca w branży motoryzacyjnej od wielu lat co pozwala na bezbłędny dobór części oraz pomoc w trudnych zagadnieniach. Gwarantujemy pewność i rzetelność. Naszą pracę staramy się dostosowywać do rosnących wymagań Klienta i rynku Zasięgiem działalności obejmujemy nie tylko województwo świętokrzyskie, ale wiele zakątków Polski. Współpracujemy z najlepszymi producentami oraz importerami co pozwala nam zaoferować klientom części o najwyższej jakości w rewelacyjnej cenie.

Zamówienia przyjmowane są: bezpośrednio w siedzibie firmy,telefonicznie, faxem, pocztą elektroniczną lub u przedstawiciela handlowego firmy.

Zapewniamy szybką dostawę własnym transportem lub firmą kurierską na nasz koszt.

projekt i realizacja: tworzenie stron www www.amill.pl